dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? | STEM blog |

Wie is wie?

Algemeen

Lut Lambert

Directeur

Lut Lambert
016/23 69 51
lut.lambert@vlaamsbrabant.be

Bart Van den Bosch

Technisch adviseur coördinator

Bart Van den Bosch
016/23 69 51
bart.vandenbosch@vlaamsbrabant.be
» Bedrijfstages, GIP, preventiebeleid, budget- en facilitairbeheer en leerlingenvervoer

Lotte Brants

Adjunct-directeur

Lotte Brants
016/23 69 51
lotte.brants@vlaamsbrabant.be

ICT-coördinator

Nicky Helsen
016/23 69 51
nicky.helsen@vlaamsbrabant.be

Gisèle Coosemans

Stages op school

Gisèle Coosemans
016/58 97 42
gisele.coosemans@vlaamsbrabant.be

Walda Verbaenen

Pers en communicatie

Walda Verbaenen
016/23 69 51
walda.verbaenen@vlaamsbrabant.be
» PR en buitenlandse stages

Administratie

Jorien Verlinden

Onthaal

Jorien Verlinden
016/23 69 51
jorien.verlinden@vlaamsbrabant.be

Christa Elsen

Algemene administratie en sollicitaties

Christa Elsen
016/23 69 51
christa.elsen@vlaamsbrabant.be

Yvette Smeyers

Leerlingenadministratie

Yvette Smeyers
016/23 69 51
yvette.smeyers@vlaamsbrabant.be
» Studiegetuigschriften en attesten

Heidi Vandeput

Leerlingfacturatie

Heidi Vandeput
016/58 97 47
heidi.vandeput@vlaamsbrabant.be

Bernadette Paenhuysen

Algemene boekhouding

Bernadette Paenhuysen
016/23 69 51
bernadette.paenhuysen@vlaamsbrabant.be

Leerlingbegeleiding

Els Vandepitte

Leerlingbegeleider eerste graad

Els Vandepitte
016/23 69 51
vandepittee@dewijnpers.be

Wim Notebaert

Leerlingbegeleider 2de en 3de graad

Wim Notebaert
016/23 69 51
wim.notebaert@vlaamsbrabant.be

Opvoeders

Dirk Debulpaep

Opvoeder time-in

Dirk Debulpaep
016/23 69 51
debulpaepd@dewijnpers.be

Kim Debecker

Opvoeder 1ste graad

Kim Debecker
016/23 69 51
debeckerk@dewijnpers.be

Kris Tollet

Opvoeder KSO

Kris Tollet
016/23 69 51
tolletk@dewijnpers.be

Vicky Pultau

Opvoeder TSO

Vicky Pultau
016/23 69 51
pultauv@dewijnpers.be

Roel Smets

Opvoeder BSO

Roel Smets
016/23 69 51
smetsr@dewijnpers.be