dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? | STEM blog |

Wie is wie?

Algemeen

Lut Lambert

Directeur

Lut Lambert
016/23 69 51
lut.lambert@vlaamsbrabant.be

Bart Van den Bosch

Technisch adviseur coördinator

Bart Van den Bosch
016/23 69 51
bart.vandenbosch@vlaamsbrabant.be
» Bedrijfstages, GIP, preventiebeleid, budget- en facilitairbeheer en leerlingenvervoer

Lotte Brants

Adjunct-directeur

Lotte Brants
016/23 69 51
lotte.brants@vlaamsbrabant.be

ICT-coördinator

Nicky Helsen
016/23 69 51
nicky.helsen@vlaamsbrabant.be

Administratie

Jolina Arryn

Onthaal

Jolina Arryn
016/23 69 51
arrynj@dewijnpers.be

Liene Rymenants

Onthaal

Liene Rymenants
016/23 69 51
rymenantsl@dewijnpers.be

Christa Elsen

Algemene administratie en sollicitaties

Christa Elsen
016/23 69 51
christa.elsen@vlaamsbrabant.be

Yvette Smeyers

Leerlingenadministratie

Yvette Smeyers
016/23 69 51
yvette.smeyers@vlaamsbrabant.be
» Studiegetuigschriften en attesten

Jolien Verlinden

Leerlingfacturatie

Jorien Verlinden
016/58 97 47
jorien.verlinden@vlaamsbrabant.be

Bernadette Paenhuysen

Algemene boekhouding

Bernadette Paenhuysen
016/23 69 51
bernadette.paenhuysen@vlaamsbrabant.be

Leerlingbegeleiding

Els Vandepitte

Leerlingbegeleider eerste graad

Els Vandepitte
016/23 69 51
vandepittee@dewijnpers.be

Wim Notebaert

Leerlingbegeleider 2de en 3de graad

Wim Notebaert
016/23 69 51
wim.notebaert@vlaamsbrabant.be

Opvoeders

Roel Smets

Opvoeder BSO

Roel Smets
016/23 69 51
smetsr@dewijnpers.be

Vicky Pultau

Opvoeder TSO

Vicky Pultau
016/23 69 51
pultauv@dewijnpers.be

Kris Tollet

Opvoeder 1ste graad

Kris Tollet
016/23 69 51
tolletk@dewijnpers.be

Kim Debecker

Opvoeder KSO

Kim Debecker
016/23 69 51
kim.debecker@vlaamsbrabant.be

Sigrid Vandeweerd

Opvoeder algemeen

Sigrid Vandeweerd
016/23 69 51
vandeweerds@dewijnpers.be