dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? | STEM blog |

Activiteitenkalender

De Wijnpers barst van de activiteiten. Zowel binnen als buiten de schoolmuren.

Er staan de meest diverse activiteiten van en voor de leerlingen op het programma:
uitstappen, bezoeken aan tentoonstellingen en beurzen, meerdaagse reizen, projecten en workshops, theatervoorstellingen ...
Facebook

Volg al onze activiteiten via onze Facebookpagina.

KALENDER 2019-2020
 

Wanneer? Wat? Hoe laat? Klassen
Monday 11 January 2021 GIP-dag 08:30 6BTG
Monday 18 January 2021 GIP-dag 08:30 6BTG
Friday 22 January 2021 GIP-jury 08:30 6TP, 6TNG
Monday 25 January 2021 GIP-jury 08:30 6BTG
Monday 25 January 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG
Tuesday 26 January 2021 Praktijkdag 2 GIP 08:30 6AO, 6TBK
Tuesday 26 January 2021 GIP-jury 08:30 6BTG
Tuesday 26 January 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG
Wednesday 27 January 2021 Praktijkdag 3 GIP 08:30 6AO, 6TBK
Wednesday 27 January 2021 GIP-jury 08:30 6TW
Thursday 28 January 2021 GIP-jury 08:30 6BIO
Thursday 28 January 2021 GIP-jury 08:30 6CV
Friday 29 January 2021 Laatste 100 dagen 08:30 6e jaars
Thursday 25 February 2021 Theatervoorstelling 12:50 5AO,5TBK,6AO,6TBK,
Monday 1 March 2021 Projectweek 08:30 5BTG
Monday 1 March 2021 Projectweek 08:30 7TAO
Monday 1 March 2021 Projectweek 08:30 7AG
Monday 1 March 2021 Projectweek 08:30 7DTG
Monday 1 March 2021 GIP-week 08:30 6CV
Tuesday 2 March 2021 Projectweek 08:30 5BTG
Tuesday 2 March 2021 Projectweek 08:30 7TAO
Tuesday 2 March 2021 Projectweek 08:30 7AG
Tuesday 2 March 2021 Projectweek 08:30 7DTG
Tuesday 2 March 2021 GIP-week 08:30 6CV
Wednesday 3 March 2021 Projectweek 08:30 5BTG
Wednesday 3 March 2021 Projectweek 08:30 7TAO
Wednesday 3 March 2021 Projectweek 08:30 7AG
Wednesday 3 March 2021 Projectweek 08:30 7DTG
Wednesday 3 March 2021 GIP-week 08:30 6CV
Thursday 4 March 2021 Theatervoorstelling 12:50 5AO,5TBK,6AO,6TBK,
Thursday 4 March 2021 Projectweek 08:30 5BTG
Thursday 4 March 2021 Projectweek 08:30 7TAO
Thursday 4 March 2021 Projectweek 08:30 7AG
Thursday 4 March 2021 Projectweek 08:30 7DTG
Thursday 4 March 2021 GIP-week 08:30 6CV
Friday 5 March 2021 Projectweek 08:30 5BTG
Friday 5 March 2021 Projectweek 08:30 7TAO
Friday 5 March 2021 Projectweek 08:30 7AG
Friday 5 March 2021 Projectweek 08:30 7DTG
Friday 5 March 2021 GIP-week 08:30 6CV
Monday 8 March 2021 Projectweek 08:30 5 Duaal
Tuesday 9 March 2021 Projectweek 08:30 5 Duaal
Wednesday 10 March 2021 Projectweek 08:30 5 Duaal
Thursday 11 March 2021 Projectweek 08:30 5 Duaal
Friday 12 March 2021 Projectweek 08:30 5 Duaal
Thursday 18 March 2021 Praktijkdag 4 GIP 08:30 6AO, 6TBK
Friday 19 March 2021 Praktijkdag 5 GIP 08:30 6AO, 6TBK
Thursday 25 March 2021 Voorbereidend bezoek provinciehuis (GIP) 08:30 6AO, 6TBK
Thursday 1 April 2021 Geothermie + CO2 en plastics 08:30 6BIO
Monday 19 April 2021 Voorbereidend bezoek provinciehuis (GIP) 08:30 6AO, 6TBK
Tuesday 20 April 2021 Opbouw GIP-tentoonstelling 08:30 6AO, 6TBK
Wednesday 21 April 2021 GIP-jury 2 08:30 6TBK
Thursday 22 April 2021 GIP-jury 2 08:30 6AO
Friday 23 April 2021 Bezoek GIP-tentoonstelling 14:50 5AO, 5TBK, 6AO, 6TBK
Monday 26 April 2021 GIP-jury 08:30 6BTG
Monday 26 April 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG
Monday 26 April 2021 Projectweek 08:30 6 Duaal
Tuesday 27 April 2021 GIP-jury 08:30 6BTG
Tuesday 27 April 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG
Tuesday 27 April 2021 Projectweek 08:30 6 Duaal
Wednesday 28 April 2021 GIP-jury 08:30 6TW
Wednesday 28 April 2021 Projectweek 08:30 6 Duaal
Thursday 29 April 2021 GIP-jury 08:30 6TP
Thursday 29 April 2021 GIP-jury 08:30 6TNG
Thursday 29 April 2021 Projectweek 08:30 6 Duaal
Friday 30 April 2021 GIP-jury 08:30 6BIO
Friday 30 April 2021 Projectweek 08:30 6 Duaal
Monday 3 May 2021 Afbraak tentoonstelling 08:30 6AO, 6TBK
Monday 3 May 2021 Praktijkdag 08:30 7TAO
Tuesday 4 May 2021 Praktijkdag 08:30 7TAO
Wednesday 5 May 2021 Praktijkdag 08:30 7TAO
Thursday 6 May 2021 Praktijkdag 08:30 7TAO
Friday 7 May 2021 Praktijkdag 08:30 7TAO
Friday 7 May 2021 Dossinkazerne en Breendonk 08:30 3BAK,4BAK,5AO,5TBK,
Monday 17 May 2021 Projectweek 08:30 5TBK
Monday 17 May 2021 Projectweek 08:30 5AO
Tuesday 18 May 2021 Projectweek 08:30 5TBK
Tuesday 18 May 2021 Projectweek 08:30 5AO
Wednesday 19 May 2021 Projectweek 08:30 5TBK
Wednesday 19 May 2021 Projectweek 08:30 5AO
Thursday 20 May 2021 Projectweek 08:30 5TBK
Thursday 20 May 2021 Projectweek 08:30 5AO
Friday 21 May 2021 Projectweek 08:30 5TBK
Friday 21 May 2021 Projectweek 08:30 5AO
Monday 31 May 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG
Monday 7 June 2021 Praktijkdag 08:30 6BTG