dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? |

Activiteitenkalender

De Wijnpers barst van de activiteiten. Zowel binnen als buiten de schoolmuren.

Er staan de meest diverse activiteiten van en voor de leerlingen op het programma:
uitstappen, bezoeken aan tentoonstellingen en beurzen, meerdaagse reizen, projecten en workshops, theatervoorstellingen ...
Facebook

Volg al onze activiteiten via onze Facebookpagina.

KALENDER
 

Wanneer? Wat? Hoe laat? Klassen
Wednesday 6 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6Duaal, 6CV
Thursday 7 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6Duaal, 6CV
Friday 8 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6Duaal, 6CV
Monday 11 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (24lln) 8.30u 3EL, 3PDMB
Wednesday 13 March 2024 Labo 'Synthese van ester' - KUL Leuven (22lln.) 8.30u 5TW, 5BIO
Thursday 14 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (24lln) 8.30u 3PMDA, 3PDMTB
Thursday 14 March 2024 Tabloo (opslag radioactief afval) - Dessel (21lln.) 8.30u 5BIO,5TW
Thursday 14 March 2024 Drugspreventie - De Wijnpers Leuven 9.20u 6BTGB
Monday 18 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (22lln) 8.30u 3PDMTA, 3BIO
Tuesday 19 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (22lln) 8.30u 3EMT, 3DE
Tuesday 19 March 2024 KBIN - Museum - Brussel (71lln.) 8.30u 6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW,
Thursday 21 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (23lln) 8.30u 3PDMC, 3BAKB
Monday 25 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6BTGA, 6BTGB
Monday 25 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (20lln) 8.30u 3BAKA
Monday 25 March 2024 GWP - Brugge (136lln.) 8.30u 2ABA, 2ABB, 2ABC, 2AM, 2AS, 2AVA, 2AVB, 2BLA, 2BLB, 2BLC, 2BM, 2BK
Tuesday 26 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6BTGA, 6BTGB
Tuesday 26 March 2024 Medisch onderzoek - CLB - Kessel-Lo (22lln) 8.30u 3BAV, 3TW
Tuesday 26 March 2024 Technopolis - Mechelen (125lln.) 8.30u 1AB,1AS,1AV,1BK,1BL,1BM,
Tuesday 26 March 2024 GWP - Brugge (136lln.) 8.30u 2ABA, 2ABB, 2ABC, 2AM, 2AS, 2AVA, 2AVB, 2BLA, 2BLB, 2BLC, 2BM, 2BK
Wednesday 27 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6BTGA, 6BTGB
Wednesday 27 March 2024 GWP - Brugge (136lln.) 8.30u 2ABA, 2ABB, 2ABC, 2AM, 2AS, 2AVA, 2AVB, 2BLA, 2BLB, 2BLC, 2BM, 2BK
Thursday 28 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6BTGA, 6BTGB
Thursday 28 March 2024 Talentenjacht en bezoek Provinciehuis GIP - Leuven (27lln.) 8.30u 6AO, 6TBK
Friday 29 March 2024 GWP - Büchenwald 8.30u 6BTGA, 6BTGB
Monday 22 April 2024 Labo chemie - Leuven - Campus Arenberg (24lln.) 8.30u 6BIO, 6TW
Tuesday 23 April 2024 Keukenhof - Lisse (Nederland) (101lln.) 8.30u 3PDMA, 3PDMB, 3PDMC, 3PDMTB, 3PDMTA, 4PDMT
Wednesday 15 May 2024 STEM workshop - De Wijnpers Leuven (7lln.) 8.30u 5TW
Wednesday 22 May 2024 Theatervoorstelling Fight Night - Schouwburg Leuven (195lln.) 9.20u 5BIO,5BK,5BV,5DVT,5GB,5KWT,5TAB,5TNG,5TP,5TW,6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW,
Wednesday 22 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT
Thursday 23 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT
Friday 24 May 2024 GWP - Parijs (65lln.) 8.30u 5BIO,5TW, 5TB, 5AP, 5NG, 5KWT, 5DVT