dewijnpers@vlaamsbrabant.be | 016-23 69 51 | Wie is wie? |

Activiteitenkalender

De Wijnpers barst van de activiteiten. Zowel binnen als buiten de schoolmuren.

Er staan de meest diverse activiteiten van en voor de leerlingen op het programma:
uitstappen, bezoeken aan tentoonstellingen en beurzen, meerdaagse reizen, projecten en workshops, theatervoorstellingen ...
Facebook

Volg al onze activiteiten via onze Facebookpagina.

KALENDER
 

Wanneer? Wat? Hoe laat? Klassen
Friday 7 October 2022 Facultatieve verlofdag 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Monday 10 October 2022 Projectweek vijfdejaars 08.30u 5TNG
Monday 10 October 2022 Week van het bos - Het Vinne in Zoutleeuw (79lln.) 8.25u 1ABA, 1ABB, 1AM, 1AS, 1AVA, 1AVB
Monday 10 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP
Tuesday 11 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP/5TNG
Tuesday 11 October 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Tuesday 11 October 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 11 October 2022 GIP-dag 6KSO 08.30 6KSO
Tuesday 11 October 2022 Project ICT 8.30u 4EMT
Tuesday 11 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP
Tuesday 11 October 2022 Bezoek Firma PBM's - Condor Safety (10lln.) 8.30u 7AG
Wednesday 12 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TNG
Wednesday 12 October 2022 Stage 08.30 6TP/6TNG
Wednesday 12 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP
Thursday 13 October 2022 Projectweek vijfdejaars 7u 5TNG
Thursday 13 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP
Thursday 13 October 2022 Muze als Motor - Inleiding in de kunst - Wijnpers (8lln.) 8.30u 2ABA
Thursday 13 October 2022 Muze als Motor - Inleiding in de kunst - Wijnpers (15lln.) 9.20u 2ABB
Thursday 13 October 2022 Muze als Motor - Inleiding in de kunst - Wijnpers (14lln.) 10.20u 2AVB
Thursday 13 October 2022 Muze als Motor - Inleiding in de kunst - Wijnpers (14lln.) 11.10u 2AS, 2AM
Thursday 13 October 2022 Muze als Motor - Inleiding in de kunst - Wijnpers (15lln.) 12.50u 2AVA
Thursday 13 October 2022 Theatervoorstelling - The Memeing of Life - 13/10 - Minnepoort (14lln.) 13.30u 4DE
Friday 14 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TNG
Friday 14 October 2022 Week van het bos - Het Vinne in Zoutleeuw (81lln.) 8.25u 1BK, 1BLA, 1BLB, 1BLC, 1BM, 2BK, 2BLA, 2BLB, 2BLC, 2BM
Friday 14 October 2022 Project ICT 8.30u 3BIO
Friday 14 October 2022 Projectweek vijfdejaars 8.30u 5TP
Friday 14 October 2022 Week van het bos - film en bosbezoek (66lln.) 8.30u 2ABA, 2ABB, 2AM, 2AS, 2AVA, 2AVB
Monday 17 October 2022 Meerdaagse reis - Wenen 8.30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
Tuesday 18 October 2022 Meerdaagse reis - Wenen 8.30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
Tuesday 18 October 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 18 October 2022 Stage 08.30 6CV/ 6BTG
Wednesday 19 October 2022 Meerdaagse reis - Wenen 8.30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
Wednesday 19 October 2022 Strafstudie 12.00 Alle klassen (Strafstudie)
Wednesday 19 October 2022 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Thursday 20 October 2022 Meerdaagse reis - Wenen 8.30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
Friday 21 October 2022 Meerdaagse reis - Wenen 8.30 5AO,5TBK,6AO,6TBK,7GV
Tuesday 25 October 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Tuesday 25 October 2022 Klassenraden 08.30 Leerkrachten (klassenraden)
Wednesday 26 October 2022 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Wednesday 26 October 2022 Rapport DW1 08.30 Klastitularissen
Thursday 27 October 2022 Oudercontact 17.00 Leerkrachten (oudercontact)
Friday 28 October 2022 Project ICT 8.30u 3EMT, 3TW
Monday 31 October 2022 Herfstvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 1 November 2022 Herfstvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Wednesday 2 November 2022 Herfstvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Thursday 3 November 2022 Herfstvakantie 08u30 Leerkrachten - alle klassen
Friday 4 November 2022 Herfstvakantie 08u30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 8 November 2022 Erasmus+ - LTT BELGIUM 8.30 6BTGA, 6BTGB
Tuesday 8 November 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 8 November 2022 Stage 08u30 6CV/6BTG
Wednesday 9 November 2022 Erasmus+ - LTT BELGIUM 8.30 6BTGA, 6BTGB
Wednesday 9 November 2022 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Thursday 10 November 2022 Erasmus+ - LTT BELGIUM 8.30 6BTGA, 6BTGB
Friday 11 November 2022 Wapenstilstand 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Monday 14 November 2022 GIP-jury KSO 08.30 Leerkrachten KSO
Tuesday 15 November 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 15 November 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Tuesday 15 November 2022 GIP-jury KSO 08.30 Leerkrachten KSO
Wednesday 16 November 2022 GIP-jury KSO 08.30 Leerkrachten KSO
Wednesday 16 November 2022 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Wednesday 16 November 2022 Stafstudie 08.30 Alle klassen (strafstudie)
Tuesday 22 November 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 22 November 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Wednesday 23 November 2022 Stage 08.30 6TP/6TNG
Tuesday 29 November 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 29 November 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Wednesday 30 November 2022 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Tuesday 6 December 2022 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 6 December 2022 Stage 08.30 6CV/6BTG
Friday 9 December 2022 Afsluiten Skore DW2 08.30 Leerkrachten (Afsluit Skore DW2)
Monday 19 December 2022 Klassenraden & inhaalexamen 08.30 Leerkrachten (klassenraden)
Tuesday 20 December 2022 Klassenraden 08.30 Leerkrachten (klassenraden)
Wednesday 21 December 2022 Klassenraden 08.30 Leerkrachten (klassenraden)
Thursday 22 December 2022 Klassenraden 08.30 Leerkrachten (klassenraden)
Thursday 22 December 2022 Oudercontact 17.00 Leerkrachten (oudercontact)
Thursday 22 December 2022 Rapport EX1 & DW2 08.30 Klastitularissen
Friday 23 December 2022 Ontbijt en leerlingencontact 08.25 Leerkrachten - alle klassen
Monday 26 December 2022 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 27 December 2022 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Wednesday 28 December 2022 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Thursday 29 December 2022 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Monday 2 January 2023 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 3 January 2023 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Wednesday 4 January 2023 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Thursday 5 January 2023 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Friday 6 January 2023 Wintervakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 10 January 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 10 January 2023 Stage 08.30 6CV
Tuesday 10 January 2023 GIP-dag 6KSO 08.30 6KSO
Wednesday 11 January 2023 Strafstudie 08.30 Alle klassen (strafstudie)
Wednesday 11 January 2023 GIP-dag 6KSO 08.30 6KSO
Thursday 12 January 2023 Pickles: Engels theater 11:10 5AO,5BIO,5TBK,5TNG,5TP,5TW,6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW,
Monday 16 January 2023 Projectweek 08.30 5DUAAL
Monday 16 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Tuesday 17 January 2023 Projectweek 08.30 5DUAAL
Tuesday 17 January 2023 Stage 08.30 6CV
Tuesday 17 January 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 17 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Tuesday 17 January 2023 Praktijkdag 08.30 6BTG (praktijkdag)
Wednesday 18 January 2023 Projectweek 08.30 5DUAAL
Wednesday 18 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Thursday 19 January 2023 Projectweek 08.30 5DUAAL
Thursday 19 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Friday 20 January 2023 Projectweek 08.30 5DUAAL
Friday 20 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Monday 23 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Tuesday 24 January 2023 Stage 08.30 6CV
Tuesday 24 January 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 24 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Tuesday 24 January 2023 Praktijkdag 08.30 6BTG (praktijkdag)
Wednesday 25 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Thursday 26 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Friday 27 January 2023 Blokstage 08.30 6TSO/6KSO/7SENSE
Monday 30 January 2023 Praktijkdag 08.30 6BTG (praktijkdag)
Tuesday 31 January 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 31 January 2023 Stage 08.30 6CV
Tuesday 31 January 2023 Praktijkdag 08.30 6BTG (praktijkdag)
Friday 3 February 2023 Laatste 100 dagen 08.30 Alle 6de jaars
Tuesday 7 February 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 7 February 2023 Stage 08.30 6CV
Monday 13 February 2023 Examen SENSE 08.30 7SENSE
Tuesday 14 February 2023 Examen SENSE 08.30 7SENSE
Tuesday 14 February 2023 Stage 08.30 7TAO/7VI
Tuesday 14 February 2023 Stage 08.30 6CV
Wednesday 15 February 2023 Strafstudie 08.30 Alle klassen (strafstudie)
Wednesday 15 February 2023 Examen SENSE 08.30 7SENSE
Thursday 16 February 2023 Examen SENSE 08.30 7SENSE
Friday 17 February 2023 Examen SENSE 08.30 7SENSE
Monday 20 February 2023 Krokusvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Tuesday 21 February 2023 Krokusvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Wednesday 22 February 2023 Krokusvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Thursday 23 February 2023 Krokusvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Friday 24 February 2023 Krokusvakantie 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Monday 27 February 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Monday 27 February 2023 Stageweek 08.30 7VI
Tuesday 28 February 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Tuesday 28 February 2023 Stageweek 08.30 7VI
Wednesday 1 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Wednesday 1 March 2023 Stageweek 08.30 7VI
Wednesday 1 March 2023 Stage 08.30 6TP/6TNG
Thursday 2 March 2023 theatervoorstelling 12:50 5AO,5BIO,5TBK,5TNG,5TP,5TW,6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW,
Thursday 2 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Thursday 2 March 2023 Stageweek 08.30 7VI
Friday 3 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Friday 3 March 2023 Stageweek 08.30 7VI
Monday 6 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Tuesday 7 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Wednesday 8 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Wednesday 8 March 2023 Stage 08.30 6TP/6TNG
Thursday 9 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Friday 10 March 2023 Lentevakantie SENSE 08.30 7SENSE (Lentevakantie)
Wednesday 15 March 2023 Strafstudie 12.00 Alle klassen (strafstudie)
Wednesday 15 March 2023 Stage 08.30 6TP/ 6TNG
Tuesday 18 April 2023 theatervoorstelling De Kwetsbaren 12:50 5AO,5BIO,5TBK,5TNG,5TP,5TW,6AO,6BIO,6TBK,6TNG,6TP,6TW,
Monday 1 May 2023 Dag van de arbeid 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Monday 15 May 2023 Vaccinatie - eerstejaars - CLB 8.25u 1A,1B
Thursday 18 May 2023 Hemelvaart 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Friday 19 May 2023 Hemelvaart 08.30 Leerkrachten - alle klassen
Thursday 25 May 2023 Stuur kernfysica labo 08:30 5TW,
Monday 29 May 2023 Pinkstermaandag 08.30 Leerkrachten - alle klassen